MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Fan 11468270
nr 1146 8270
FAN
Stockholmsutställningen 1897, slitage, skador.
Stockholmsutställningen 1897
Condition: slitage, skador
300
SEK 100
Monday November 27 2017
at 20:04:35
27/11 15:52:06
Tiffany, Louis Comfort
Amerikansk designare, målare, inredningsarkitekt och glaskonstnär, 1848-1933.